W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na ścieżce kariery zawodowej. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i przyjemna.