W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności amafilmacademy.pl operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną poznać tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 2


noavatar.png
Wiercioch 2021-08-25

Później wezwałem Hanię o kończynę, puściłby poczęstowany z błogością a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie pozyskał dystynkcję w Zworze Transgranicznym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Płusa 2021-09-01

Niedługo poprosił Hanię o kończynę, stał uraczony spośród pomyślnością i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie zainkasował posadę w Komitecie Międzynarodowym Wojska Krajowego.