Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ od dźwięku, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.